Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 15 lat
Nieco wyobraźni


Khorgan (ID: 414)


  • Ranga: Mieszkaniec
  • Poziom: 1
  • Wiek: 755
  • Rasa: Jaszczuroczłek
  • Klasa: Barbarzyńca
  • Płeć: Mężczyzna


Profil gracza:

Z czasem się tu pewnie coś pojawi.

Tak czy siak jeśli idzie o sesje to jestem tutaj dla zabawy. Z chęcią zaś rozpiszę wszelkiej maści erotyki.
Z tego też powodu nie rozpisuję tutaj żadnego konkretnego profilu, wszystko jest do ustalenia jeśli idzie o moją postać. Możecie sobie wręcz, drogie panie, zamówienie złożyć na to czy tamto. Wszystko jest do ustalenia, setting, postać itp, w ramach rozsądku. Preferuję pisać nieludzkimi postaciami, typu jaszczury, demony i tym podobne cudactwa.


Główna postać: Havekar wizualnie w pigułce

Jest to trochę ponad dwumetrowej wielkości jaszczuroczłek o szerokich barkach, byczym karku i muskularnej sylwetce. Większość jego ciała pokryte jest czerwoną łuską poprzetykaną tu i ówdzie czarnym odcieniem, z pominięciem łuski na pysku, szyi oraz klatce piersiowej oraz brzuchu i poniżej- tam łuska jest barwy szarej przechodzącej powoli w biel.

Pysk gada jest masywny i uzbrojony w szereg ostrych zębów. Pomiędzy złotej barwy ślepiami, już na pysku zaczynają wyrastać pojedyncze twarde łuskowate tarczki sięgające za głowę, kończące się i powoli zanikające na karku. Gadzina posiada parę czarnych rogów wyrastających tuż za jego dłuższymi niż elfie uszami.