Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 15 lat
Nieco wyobraźni


Radbug (ID: 579)


  • Ranga: Mieszkaniec
  • Poziom: 47
  • Wiek: 539
  • Rasa: Jaszczuroczłek
  • Klasa: Rzemieślnik
  • Specjalizacja: Górnik
  • Charakter: Neutralny
  • Płeć: Mężczyzna


Profil gracza:

Jaszczuroludzka jakość w krasnoludzkiej cenie

Najlepszy jaszczuroludź rzemieślnik w mieście oferuje swoje wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.

Jeśli produkt nie działa, to tylko i wyłącznie z winy klienta! Widziały gały co brały! Co złego to nie ja!

Zraniłeś się gwoździem wystającym z mojego łuku? To nie jest wada techniczna! Hobbiccy inżynierowie odkryli ostatnio, że takie UDOGODNIENIE zwiększa twoje szanse przeżycia podczas walki wręcz o 0,0000000017%! Tak miało być!

Miecz który Ci sprzedałem okazał się wykonany z aluminium a nie z żelaza i złamał się podczas pierwszej bitwy? A czy kiedykolwiek usłyszałeś ode mnie, że jest przeznaczony do walki? Nie? No właśnie! Na opakowaniu było wyraźnie napisane, że: „produkt kolekcjonerski-nie nadaje się do użytku”. Że co? Nie dałem opakowania? A czy kiedykolwiek powiedziałem, że dałem?

Węgiel sprzedany przeze mnie okazał się zwykłymi kamieniami pomalowanymi na czarno? Przysięgam na wszystkich elfickich bogów, w których nie wierzę, że nie mam z tym absolutnie nic wspólnego! Krasnolud od którego pozyskuję ten towar wydawał się godny zaufania i gonił mnie aż do wyjścia z kopalni, bo się rozmyślił już po transakcji! Taki był dobry ten węgiel.

Chowaniec którego ode mnie nabyłeś miał robaki i zdechł po kilku dniach? Cieszę się. Bardzo uczciwy z ciebie człowiek, elf czy czym ty tam jesteś. Rzadko kiedy moi klienci wracają po to by z własnej woli mi dopłacić. Jak to dopłacić? No a czego się spodziewałeś? Dostałeś 2 zwierzęta w cenie jednego! Każdy sąd przyzna mi rację! Oddawaj moje pieniądze!

Zioło, które Ci sprzedałem miało dziwne efekty uboczne?
No cóż...
( ͡° ͜ʖ ͡°)


*gwarancja do bramy i się nie znamy