Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 16 lat
Nieco wyobraźni

Amorion to przeglądarkowa, tekstowa gra RPG dla wielu graczy. Aby w nią grać nie trzeba ściągać żadnych dodatkowych programów z sieci. Rozgrywka polega na kreowaniu i rozwoju własnej postaci w ramach współzawodnictwa oraz współpracy z innymi graczami.Istnieje wiele ścieżek rozwoju postaci - to, którą z dróg obierzesz zależy tylko od Ciebie. Nie będziesz we wszystkim najlepszy, zresztą jak to mówią: "Co jest do wszystkiego, jest do niczego". Możesz zostać niepokonanym wojownikiem, potężnym magiem, zręcznym złodziejem, krwiożerczym wampirem lub nieokrzesanym barbarzyńcą.Zostań rzemieślnikiem, specjalizującym się w jednej z licznych specjalizacji, tj. kowalstwo, górnictwo, stolarstwo, czy też zielarstwo. Zostań właścicielem ziemskim, zarządzającym własną strażnicą. Zajmij się trenowaniem własnego chowańca i walcz na arenie z innymi hodowcami. Eksploruj świat Amorion na własną rękę i zasmakuj możliwości oferowanych przez silnik gry.Jeśli natomiast pragniesz egzystencji z dala od nieprawości i awanturnictwa, zawsze możesz przybrać Królewski Immunitet i być spokojny o swoje domostwo. W Amorion istnieje możliwość kreowania społeczności, co oznacza, że masz możliwość zawarcia związku małżeńskiego, czy też stworzenia swojego własnego klanu.

Obecnie silnik gry obejmuje:

  • 3 rozbudowane, duże miasta - skupiska ludności, w którym możesz mieszkać, pracować, walczyć, trenować oraz okradać innych...
  • Dziesiątki rodzajów broni, łuków, tarcz, zbroi, kosturów, szat magicznych, czarów oraz artefaktów - wszystko możesz kupić lub też zostać rzemieślnikiem i wykonywać ekwipunek samodzielnie!
  • 8 ras oraz 8 profesji, nadających postaciom unikalne cechy i umiejętności. W połączeniu daje to aż 64 możliwych ścieżek rozwojowych!
  • Ponad 150 rodzajów potworów, z którymi możesz trenować w walce, zanim zmierzysz się innymi postaciami.
  • Lokacje pozamiejskie, gdzie znaleźć można skarby, artefakty, zasoby, ekwipunek, zioła, przygody, ale również zostać zaatakowanym przez żyjące tam stwory...
  • Kilkadziesiąt chowańców, które możesz kupić, znaleźć, trenować w boju, a nawet rozmnażać i uzyskać unikalną rasę o wyjątkowych statystykach!
  • Oprócz masy niezlioczonych opcji mechanicznych, możliwość gry fabularnej. Wykreuj własną postać w realiach świata Amorion, zaangażuj się w odgrywanie własnych przygód w rozgrywce RP wraz z innymi graczami o podobnych upodobaniach. Jedyną rzeczą jaka ogranicza ma tym polu kierunek rozwoju postaci, jest Twoja wyobraźnia.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO!