Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 16 lat
Nieco wyobraźni

Otwierasz oczy i widzisz otaczającą cię mgłę rozświetloną promieniami słońca. Jakby z oddali dobiegają odgłosy miasta: parskanie koni, stukot kopyt o bruk, okrzyki ludzi...
Próbujesz iść w tamtym kierunku, ale lekki dotyk dłoni powstrzymuje cię.
- To prawie koniec twojej wędrówki. Przed tobą Elakka, stolica Amorion. Ale żeby się tam dostać musisz posiadać obywatelstwo.
Obok ciebie z mgły wyłania się kobieca postać. Twoją uwagę przykuwa strój nieznajomej: długa, czerwona suknia opinająca bujne krągłości, rozcięta z przodu od szyi po kostki. Duża złota brosza w kształcie cyfr sześć i dziewięć splecionych ze sobą spina ją na wysokości bioder zapewniając minimum przyzwoitości. Całości dopełnia fantazyjna fryzura oraz bystre spojrzenie brązowych jak czekolada oczu.
- Jestem Suna, Najwyższa Kapłanka Królestwa Amorion. Pomogę ci przejść przez bramę pomiedzy światami.
Między tobą, a Kapłanką pojawia się migoczący kawałek pergaminu i lśniące, magiczne pióro...

- Ten oto pergamin zawiera krótki zbiór zasad, jakimi trzeba się kierować będąc mieszkańcem Amorion. Podpisz się poniżej jeśli je akceptujesz. Pergamin zniknie, a ty otrzymasz magiczny glejt uprawniający do przebywania w królestwie.
Sięgasz po pióro. Kapłanka uśmiecha się i znika wraz z rozwiewającą się mgłą. W powietrzu rozbrzmiewają jej ostatnie słowa:
- A zatem do zobaczenia...


Z uwagi na konstrukcję społeczną świata gry, może on zawierać treści o nacechowaniu erotycznym. Dlatego też, aby dokonać rejestracji, a następnie logować się na konto w grze, należy mieć ukończone 16 lat.Imię postaci:
(sprawdź dostępność)
Adres email:
Potwierdź email:
Hasło:
Potwierdź hasło:
Płeć postaci: Mężczyzna Kobieta
Oświadczam, iż zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin obowiązujący w Amorion (z dnia 7 kwietnia 2015) oraz mam ukończone 16 lat.

Po rejestracji na twoje konto email zostanie wysłany specjalny link aktywacyjny. Uwaga! Jeżeli korzystasz z konta na Interii lub Tlenie - sprawdź czy nie masz włączonego filtru anty-spamowego. Ponieważ mail jest wysyłany przez skrypt, a nie ręcznie, może zostać potraktowany jako spam i nigdy nie dotrzeć do ciebie! Skrzynki na Wirtualnej Polsce w ogóle nie przyjmują takich emaili. Dlatego, aby założyć konto w grze, nie używaj konta WP.


Uwaga! Amorion działa poprawnie pod darmową przeglądarką Mozilla Firefox. Gra działa również bez problemów w przeglądarkach Google Chrome oraz Opera.

Dlaczego warto używać przeglądarek innych niż Internet Explorer?


(Zobacz Najważniejsze Reguły Amorion)