Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 16 lat
Nieco wyobraźni


Zaan Costa (ID: 127)


  • Ranga: Mieszkaniec
  • Poziom: 1
  • Wiek: 2828
  • Rasa: Człowiek
  • Klasa: Łowca
  • Charakter: Neutralny
  • Płeć: Mężczyzna


Profil gracza:

Pojawił się niedawno, wraz z córką. Nie jest osobą, chcącą rzucać się w oczy, czy też szukać uwagi, a nawet od tego stroni. Złośliwi jednak pytają, jak ktoś mógł zamieszkać w domu na przedmieściu, który ze względu na cene oraz status prawny nie był do kupienia? Nikt oficjalnie go nie zna, nie wie kim. Wraz z córką wydają się tajemniczy, nie szukają dłuższego kontaktu z innymi, dokładnie tak, jakby się czegoś...bali?

Czas mijał, a sytuacja zaczynała się zmieniać, gdy na drodze pojawiła sie Ona. Kto kogo wybrał? To nie ma znaczenia, gdyż on wybiera ją każdego dnia!
Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci Cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli Twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedział, że spotkałeś swoje przeznaczenie.


"- Zło to zło - rzekł poważnie wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne, a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."If people treat you like an option, leave them like a choice. Yes, I'am a nice person, but You've crossed the line too many times. They said I changed a lot and i said - a lot changed me. When trust is broken, "sorry" means nothing. Before You judge me, make sure, that You are perfect. Be carefull who You trust, salt and sugar look the same. Sometimes You have to play the role of a fool, to fool the fool. Who thinks that they are fooling You?
I smiled again not because I was happy, but because I was strong. If You are not following the vazen project then You're propably never going to see us again.
If You are congrats, You're growing. Everyday.Some people really want to see You fail. So disappoint them the onyly sensible way to live in this world is without rules. So why should I apologize for the monster i became? no one apologize for making me this way. I was pushed to the breaking point, I was betrayed, and hurt, and they never even ackowledged the pain that caused me. Use the pain as fuel and keep going. No matter of the situation, always wear a smile! I was the one who suffered. I was the one who had pick up the pieces and try to build myself back up again. I had to become VAWZEN!


***29.02.2024*** £€∆ ¢0$+@


OT:
Propozycje fabularne?
1) mistrz - uczeń/uczennica (walka wręcz, orężem - terapia/walka z demonami przeszłości)
2) współwięzień w lochu
3) odkupiony od przemytników na własne "usługi"
4) młody oficer/ka Gwardii Vs Zaan Costa - szukanie haka interakcja zależności.


!! Profil w edycji ¡¡