Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 16 lat
Nieco wyobraźni


Marius Eldarmoon (ID: 43)


  • Ranga: Mieszkaniec
  • Poziom: 66
  • Wiek: 5180
  • Rasa: Hobbit
  • Klasa: Mag
  • Charakter: Neutralny
  • Płeć: Mężczyzna


Profil gracza:

CZŁOWIEK

Kim jestem? Nazywają mnie Marius, jak na prawdę mam na imię chcielibyście wiedzieć…
Marius Marcus Vercylium, po przez rod dawno zaginionej córki z nazwiska Eldarmoon, co to wszystko znaczy? Może tylko to że mam dwa nazwiska i dwoje imion, a może to że miałem tu kiedyś rodzinę. Tak, teraz mam coś więcej po prawdzie ale i mniej.. chciałbyś wiedzieć co? Spytaj a może ci powiem

Nie jestem ani młody ani stary, patrząc na ma twarz chyba sam widzisz, powiesz 45 letni facet, człowiek w średnim wieku, o szarych jak popiół włosach. Widzę że patrzysz mi w oczy, są szmaragdowe tak, tak mówią, nie wiem czemu taki kolor po prostu już taki się urodziłem.

Jestem wysoki to prawda, o ile 220 cm to wysoki wzrost, dbam też o kondycje, dużo biegam, czemu się pytasz..? Bo lubię, po prostu coś mnie zawsze gna przed siebie, gdy już poczuje chęć, ćwiczę aż do utraty tchu, ludzie za często patrzą na to co powiedzą inni, ja szczerze chyba mam to gdzieś.

Rodzina.. miałem kiedyś córkę ale to stara historia, smutna dla serca, cóż trzeba jakoś żyć.. Wiem że żyje, może kiedyś powróci eh. Mam za to parę bliskich mi osób, w tym wnuka i brata… Chciałbyś wiedzieć kto..? O rodzinę trzeba dbać, a tobie radze nie wtykać nosa tam gdzie nie potrzeba.

Jak się ubieram… hmy, wydaje mi się że nie ma wśród was ślepców, zatem i ty nie jesteś. Nie lubie zbędnych ozdób, strój musi być dopasowany i skrojony na miarę, mam swój styl, nie lubię wyróżniać się z tłumu, w sumie nie o to mi chodzi. Brązowa skóra, płaszcz z rękawami oprawionymi w lisie futro i kołnierzem postawionym na sztorc tak samo, nieźle na mnie wygląda. Nie nosze koszul za to kamizelkę zarzuconą na gołe ciało, sztywną i dopasowaną, czarna tak jak i spodnie wpuszczone w buty, też skórzane, dobre do każdych warunków i w każdy teren, okute stalą. Na nadgarstkach, karwasze stalowe, magiczne zapewne.. chciałbyś wiedzieć.. mam szacunek do krasnali, znają się na tej robocie jak cholera, to i runy wykonali fachowo, a znam paru speców, robią co do nich należy. Co zawsze nosze przy sobie? Lubię palić i pić, a z zawodu jestem nie mniej ni więcej alchemikiem. Zawsze znajdą się jakieś fiolki czy inne miksturki, na szyi nosze swój amulet pozostałość po przodkach, wyrzeźbiony w drewnie bukowym kruk, czy również jest magiczny.. sam się przekonaj o ile starczy ci odwagi.

Broń, zawsze nosze przy sobie, dla niewtajemniczonych rapier. Tak… zwykły rapier jakich tysiące ale uwierz mi nie chciałbyś go dotknąć, ani poczuć ostrza na skórze, piekielnie boli i zabija raz i na zawsze. Czy dobrze walczę.. hmy.. Staram się żyć, znaczy jak widzisz wciąż chodzę po tym świecie, idź spytać nagrobki jak potrafisz, same ci powiedzą jak dobrze walczę.

Co dalej..? hmy, a tak historia, cóż nie poznacie jej, poznacie natomiast bajkę, kupcie ja lub nie, prawdę to sam już nie pamiętam.. dla wtajemniczonych, wiąże się z moim pierwszym nazwiskiem.

Co o mnie wiadomo? Cóż z natury nie jestem ani samotnikiem ani jakimś specjalnym wielbicielem tłoczenia się wśród setek niby znajomych. Specyfika pracy powoduje że samotność jest mi niezbędna do życia.. a dla ciebie lepiej jak czasem zostawisz mnie samego. Gdy mam chęć przyjdę pogadać, czasem nawet tego potrzebuje.. eh jestem człowiekiem z krwi i kości, mam swoje problemy jak każdy.. no może nie do końca jak każdy.. no bo kto w końcu rozmawia z trupami.. csii ale nic nie słyszałeś.. * uśmiecha się spod przymrużonych lekko powiek, puszczając ci oczko..*

Lubię czasem zabalować, czasem popije mocniej, nie mam jakiejś tęgiej głowy, za to wypracowaną wole.. Jaki jestem? Chciałbym myśleć że hoksztaplerem i że wszystko mi się udaje, cóż nie zawsze.. ale mam dobre dni gdy jedzą mi z reki.. Lubię sobie podrwić, ironia nie jest jakąś moją mocną strona ale sarkazmem mogę cię poczęstować, czasem i dobrą rade dla ciebie i kolegów mam.. zdarza mi się być hipokrytą, chyba jak każdemu, jak każdy też robię błędy, żyje swoimi zasadami.. Nie, nie zdradzę ci jakimi, porozmawiajmy to może sam się dowiesz.. A kim ty jesteś?.. Tak różny i tak podobny jak każdy.. człowiek, elf, krasnal, wampir, Amoriończyk. Mam filozoficzną naturę i dziwne podejście do rzeczywistości, cóż do ludzi żywych jak i umarłych, tych drugich często słucham.. i mogę coś ci powiedzieć.. W ciemną burzliwa noc gdy nachylisz się by wysłuchać tego uważnie i z powagą. Jestem szamanem i wiem co cię czeka.. pójdziesz do piachu jak wszyscy ale może jeszcze zdarzysz coś tu zostawić.. słuchasz mnie.. no to chodź przejdźmy się gdzieś w ustronne miejsce.

GAROU

Tak.. jestem wilkiem, wielkim, złym i wściekłym na cały świat z powodów rożnych, nie jestem rozżalony, nie rozumiesz mnie… Czasem, przez to siedzę w karczmie sam i chleje na umór, a potem gram na gitarze jakieś smętne kawałki, postaw mi piwko to może się rozchmurzę, jestem wędrowcem, obrońcą, strażnikiem, obieżyświatem i nic ci do tego.
Namiętności.. o tak, mam parę, kobiety, księżyc, muzyka, las, rytm życia i cisza umysłu, gdy wydaje się że mógłbym już odejść na dobre.. Szamani tacy już są, pokręceni. Umbra wypacza każdego, nie wiesz co to? Idź spytać magów.. Oni wiedzą.. Powiedzą ci o śmierci i o innych niemiłych sprawach.
Nie biegam wśród swoich, nie mogę jakoś ich znaleźć, może w końcu się przełamią i sami przyjdą. Biegam sam albo z wilkami, czasem ktoś obcy się przypałęta, duch czy inny koszmar. Patrzę jak ludzie sobie żyją, czasem przejdę się na cmentarz ze świeczką i posłucham umarłych.
Jak wyglądam? A jak mógłby wyglądać wilk… Szary, duży, wściekły, zależy o jakiego pytasz. Różnie nas opisywano, nie jesteśmy potworami, chyba że zaleje nas szał. Mamy honor, gdy ktoś nas nie szanuje, gdy ktoś nas obrazi, gdy twoi koledzy zabija nasz dom, ja osobiście nie lubię gdy ktoś tyka moje rzeczy.
Tworzymy watahy, spytasz czy mam swoją.. Tak, może dla tego właśnie inni do mnie nie podchodzą, zbyt dużo w niej duchów, choć wampirom to nie przeszkadza, dlatego chyba tak dobrze je rozumiem, bo je znam, znam się na tym nie gorzej niż na piciu i egzorcyzmach.
Gdy ogarnia mnie szał wstaje, robię się furiatem, zapominam o miłości czy tym że żyje. Dopadnę cie, choćbyś biegł jak wiatr, będę szybszy i silniejszy, bardziej wytrwały, skonam lub cie zabije. Bestia..Tak..Jest częścią mnie, jestem nią, zwierzęciem, człowiekiem, bestia i dobrze mi z tym. Gdy biegnę na czterech łapach zobaczę więcej niż byś chciał, więcej niż sam widzisz.[/ukryj]

SZAMAN

Szaman a to dobre.. kto ci powiedział? *zaśmiał się do rozpuchu* chcesz zobaczyć ducha, to wejdź pod łóżko albo pod spódnice baby, to zobaczysz takie zjawy.. Nie jestem ani mędrcem ani cynikiem też, ja po prostu wiem, widziałem. Wilki nazywają mnie Teurgiem, wiedzącym, podobno pochodzę z klanu Milczących Wędrowców ale co to może cie obchodzić.
Czasem przenoszę wiadomości, miedzy ludźmi czasem miedzy zmarłymi, nie boje się ani nie martwię bo po co, jak nie ja to ktoś inny będzie musiał to robić za mnie.
Wróże, tak widzę przyszłość czy przeszłość, jednostajny strumień czasu, czy te wszystkie węże orubusy i inne pierdoły. Popatrz na siebie człowieku, przychodzisz i próbujesz mi wcisnąć swoje złoto za parę bajeczek, wiesz co?.. Ja sprzedam ci twoją własną dusze?.. Dobry interes, może najlepszy w twoim życiu.


Metryczka
skroconego zywota – czyli opis co i jak w wielkim świecie.

Główne zalety i umiejętności Mariusa
Hoksztaple, orator – przez wieki Marius nabral umiejetnosci godnych niejednego magika, zgrabna mowa, znajomością obyczajów jak i krasomustwem potrafi zjednać sobie persony pochodzace z roznych sfer spolecznych, udawać bogacza jak i typowego najemce. (najczęściej udawane role - arystokrata, barbazynca, najemny wojownik, wyższy ranga wojskowy, budowniczy, artysta poeta badz malarz, złodziejaszek, cyrkowiec)

Obieżyswiat – Marius jako podróżnik spędził wiele lat, poznając obyczaje innych ludów, historie jak i topografie rożnych krain, dzieki czemu posiada rozległą wiedzę z tej dziedziny, pozwala mu to odnaleźć sie w rożnych sytuacjach i czesto uchodzi jako tubylec bądź swojak wśród obcych.

Kresowy rębajło - podczas swoich podroży wielokrotnie musiał uciekać bądź walczyć w rożnych warunkach i z rożnymi przeciwnikami, dało mu to niezwykły hart ducha i wole przetrwania, potrafi walczyć w każdych warunkach i dowolna bronią, przez doświadczenie jest trudniejszym przeciwnikiem i ciężej jest go zaskoczyć w walce.

Wiedza tajemna – Marius zarówno jak teoretyk jak i praktyk jest przede wszystkim znawca sztuk mistycznych, do praktycznych zagadnień w których lubuje sie szaman należy, alchemia, wiedza planarna (preumbra, daleka umbra, astral, plany zewnetrzne), magia dusz, nekromancja, zaawansowana magia przywołań i odegnań, wróżbiarstwo i chiromancja. Do wiedzy teoretycznej zalicza sie wiedza o magia krwi, podstawy magi elementarnej, magia iluzji i magi ofensywnej.

Wady i ulomności.
Demony przeszłości - Marius doświadczył zarówno pięknych jak i tragicznych chwil, tragiczne szczególnie utkwiły w jego podświadomości, z tego powodu nocami i w chwilach wyjątkowego napięcia demony przeszłości nawiedzają Mariusa. Sprawia to ze Marius bywa czasowo niedostępny dla świata, zamyka sie w swej pracowni na wiele dni pijac na umór bądź popadając w harano, leży nieprzytomny w głębokim letargu.

Śmiertelny wróg – w przeszłości Marius naraził sie wielu niebezpiecznym istotom jedna z jego wczesnych historii związana jest z uwolnieniem potężnego licha.

Moji najbliżsi

Miłość:
Nayada Eldarmoon id 76 - żonka


Rodzeństwo:
Achlys Eldarmoon - siostrzyczka
Shanas Eldarmoon - starsza sis
Alhelm Eldarmoon id 126 - brat
Benn Eldarmoon id 87 - brat
Kantaro Ishiwari id: 995 - brat
Artur Eldarmoon - najstarszy Brat
Arnad Rakverin - przybrany brat (ale jak prawdziwy nie widac różnicy)

Kuzynostwo:
Negshin Eldarmoon id 52 - kuzyn
Grlion Eldarmoon id 400 - kuzyn
Avenius Eldarmoon - kuzyn
Vivian Eldarmoon - kuzynka
Rahel Eldarmoon - kuzynka
Zephri Eldarmoon - kuzynka
Rath Eldarmoon id 306 - kuzyn
Agabur Eldarmoon - kuzyn
Crus Eldarmoon - kuzyn
Herbert Stuffenberg id 82 - kuzyn
Jin Chost - kuzyn
Rothat Eldarmoon - kuzyn
Orkana Eldarmoon - kuzynka
Sharkon Eldarmoon - kuzyn

Córki:
Rein Eldarmoon - najstarsza córka
Lisbeatha Eldarmoon (Wolha♧) - dróga córka
Naesa Eldarmoon (z męża Dahlberg) id 203 - córcia nr 3
Laneyla Eldarmoon - córeczka
Eureka Eldarmoon - Córeczka kolejna
Mayalin Eldarmoon id 293 - środkowa córcia
Gabrielee Eldarmoon id 369 - córcia małostrawna :P
Aerith Eldarmoon - córcia Monogatari historia prawdziwa
Kaleya Eldarmoon id 613 - córeczka :*
Anara Eldarmoon id 395 - córcia (przygarnięta) żona Acilia obecnie z rodu Tokariew
Aurieli Eldarmoon id 611 - i jeszcze jedna córeczka
Asiloer - przybrana córka (przyjaciółka Rein)

Synowie:
Bufor Eldarmoon id 322 - synoch
Czerwień Eldarmoon id 235 - drugi synoch
Arcium Eldarmoon id 250 - synoch moj różowy
Arishar Eldarmoon - przybrany syn (mąż Rein)
Tariel Eldarmoon id 170 - przybrany syn
Agor Eldarmoon id 109 - siostrzeniec (syna Shanas)
Asharon Drakan id - brat Rein
Dragomir Eldarmoon - przybrany syn
Lerian Eldarmoon id 667 - i jeszcze jeden synoch

Wnuki:
Lucian Eldarmoon - wnuk (syn Rein)
Anais Eldarmoon - wnuczka (córka Rein)


Mam fabularne córki i synów. Jestem szczęśliwym ojcem, bratem i mężem XD

Mam tez moją Nayade id 76 :* która jest dla mnie najważniejsza jestem tu dla Nich i dla Klanu , dla moich przyjaciół i mojej Amorionskiej rodzinki

Wydarzenie:

Wydarzenie:
Data: 09.03.2021, 09:11
Gracz Nayada Eldarmoon o ID:81 przekazał(a) Ci chowańca Naga żonka w łóżku.
Hehehehehehe hmy.. nice *some horny noises*

Wydarzenie:
Data: 05.03.2021, 11:49
Gracz Achlys Eldarmoon o ID:412 przekazał(a) Ci chowańca Tort Weselny.
NO takie tort to dopiero cos dziekuje pięknie i zapraszam na poczęstunek

Data: 14.03.2020, 10:35
Poślubiłeś(aś) gracza o ID: 81. Możesz się rozwieść za: 69696969 sztuk złota. Połączył(a) was: Takeshia Aquila (ID: 21)
W KONCU PO TYLU LATACH Z MOJA UKOCHANA NAY :}

Wydarzenie:
Data: 03.02.2018, 13:03
Gracz Nayada Eldarmoon o ID:81 przekazał(a) Ci chowańca Obrączka z imieniem żony.
Symbol naszej milosci


Wydarzenie:
Data: 03.02.2018, 21:29
Gracz Nayada Eldarmoon o ID:81przekazał(a) Ci chowańca Kocham mojego Wilka :*.
Tez cie kocham Skarbie :*


Wydarzenie:
Data: 03.02.2018, 21:30
Gracz Nayada Eldarmoon o ID:81 przekazał(a) Ci chowańca Naya w kusej bieliźnie :*.
Tylko dla moich oczu :*

PREZENCIKI

Wydarzenie:
Data: 04.02.2022, 14:31
Gracz Lerian Eldarmoon o ID:667 przekazał Ci chowańca KAPCIE MĘSKIE Z WŁOCHATĄ CIPKĄ.
Cieplutkie idealne XD

Wydarzenie:
Data: 10.10.2021, 14:50
Gracz Athaniel o ID:330 przekazał(a) Ci chowańca Najlepszy szef .
Bezapelacyjnie zgadzam sie z przedmówca XD


Wydarzenie:
Data: 22.04.2018, 08:39
Gracz Nayada Eldarmoon o ID:81 przekazał(a) Ci chowańca Naga żonka w czekoladzie.
Mniam sama slodycz :>

Wydarzenie:
Data: 22.04.2018, 08:38
Gracz Nayada Eldarmoon o ID:81 przekazał(a) Ci chowańca Naya w koronkowej bieliznie.
Najpiekniejsza :*

Wydarzenie:Wydarzenie:
Data: 21.04.2018, 10:28
Gracz Laneya Eldarmoon o ID:196 przekazał(a) Ci chowańca Urodzinowa niespodzianka Taty♡.
No i od razu usmiech na twarzy mam◇S.C◇ REKRUTUJE

Chcesz rozwinąć skrzydła? Dostrzegasz potencjał gry, ale nie wiesz od czego zacząć? Coś tam klikasz, ale mechanika to dla Ciebie… czarna magia?Nie martw się, dla nas też, ale w kupie raźniej. Dołącz, nie pożałujesz!