Logowanie

Email:
Hasło:

Przypomnij hasło...

Nie masz jeszcze konta?
Dołącz do nas!
Ekran: 1024x768
Javascript: włączone
Wiek min. 16 lat
Nieco wyobraźni


Wystan Solers (ID: 50)


  • Ranga: Mieszkaniec
  • Poziom: 1
  • Wiek: 4907
  • Rasa: Człowiek
  • Klasa: Rzemieślnik
  • Płeć: Mężczyzna


Profil gracza:

Motyw przewodni


Metryka:


Imię: Wystan
Nazwisko: Solers
Wiek: Około 40 lat
Pochodzenie: Nieznane
Wzrost: 178 cm
Wygląd: Na pierwszy rzut oka widnieje niczym pospolity zmęczony życiem wędrowiec. W kontraście do ciemne, lekko zamierzwionych włosów stoi starannie utrzymany zarost nadają mu charakterystyczny wygląd kogoś niby żyjącego w nieładzie, lecz dbającego o swój wizerunek. Jego jasnoniebieskie, bystre oko przyciąga uwagę, emanując inteligencją i pewnością siebie, podczas gdy opaska na lewym oku nadaje mu tajemniczości. Noszony przez lata strój podróżnika, z elegancką kamizelką i nieco już zabrudzonym płaszczem, mówi o długiej historii pełnej przygód i wyzwań.


Plotki:
Wędrująca plotka głosi, że jedna z wież arcymaga, ukryta w odległym zakątku krainy, była miejscem eksperymentów nad magicznymi istotami. Opowiada się, że arcymag zatrudniał wybitnych adeptów, zajmujących się tajemniczymi badaniami nad mocą i naturą tych stworzeń. Podobno każdy adpet mający możliwość studiowania pod okiem tego arcymaga dokonywał potem niesłychanych rzeczy... Jednakże słuch jakoś po nich ginął.

W tych opowieściach wspomina się o tajemniczych zniknięciach wybitnych adeptów, którzy przestali się pojawiać bez wyjaśnienia. Rzekomo, przynajmniej 20 lat temu, świadek rzekł, że ujrzał młodzieńca ciemnowłosego młodzieńca uciekającego z tejże wieży. Opowiadanie to wydawało się na tyle nieprawdopodobne, że świadek zarzekał się, iż lewe oko chłopaka mimo pokrycia krwią wydawało się emanować dziwnym blaskiem.

Ludzie lubią rozgłaszać plotki, wyobrażając sobie różne fantastyczne historie, więc cała ta opowieść to zapewne tylko wytwór ich bujnej wyobraźni.
Motyw końcowy